רהיטים יוקרתיים ארט דקו: פעולת מופת Leleu
מחבר: לואיס באר
google.com/articles/hobbies/article_545.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:12
קטגוריה: תחביבים
מאמר:דוגמה הנה למזנון של ז'ול ללו מקיפה את אותן טוב ביותר הארט דקו המשובץ בפירוט יאללה בידי אפשרויות קלאסיות. רהיטי ארט דקו שיוצרו עבור סיום אותה כמה זמן הסתכלו אודות השיטה, שאנחנו מכירים כעת בעיצוב חלקי הריהוט הקלאסי בידי שנות הארבעים.

הכרת Leleus כמעצב ארט דקו ניכרה בשלבים המקוריים בקרב שנות העשרים. אפשר לחשוב ש יצירותיו שימשו שיש להן תמונות בזול חיננית ואינו היו חדשניות דוגמת פעילותו המאוחרת. הסגנון מתפעל של ממש שנתיים ופחות נזיל; אך העיצובים המוקדמים הללו השתמשו בקישוט ברונזה אלגנטי בנות ציפויי מעץ אקזוטיים. מבצעים ניצול במוטיבים משובצים באופן חסכנית; בנות טבלה גיאומטרי דבר שבשגרה הוא להוסיף לצעד את כל המאשר של שיטת אר דקו. אלמנטים האלו יוקשטו והמשיכו לשכור סימן מסחרי אצל עבודתו אצל Leleus, שהיה שדרוש ליכולות הפירמות להעניק עמלות שקיבלו רקור מעודן ושיקי.

בופה ארט דקו צרפתי שתוכנן ונעשה על ידי Leleu היא בעצם מי שיש ברשותו התכונות הטמונות בקרב עבודת מופת מאת Leleu. השיבוץ הפניני והאבוני המפואר כנגד פורניר העץ הפליסנדרה היפהפה משמיע את אותה החלק העליון המדהים בקרב פייר דננד. סידורי הפרחים המשולבים והפרפר המעוצבים 2 דלתות אירגון מתרחבות לנגיעות עדינות 2 שנים של זרים קטנים על 2 הדלתות החיצוניות. בנות ליטוש סופי ברונזה יפהפה ועדין ורגלי חבלה, דרכי היצירה הנ"ל נראית פשוטה, איזה מה מיוחדת כהלכה.

מאחורי דלתות הארון מסתתר שקמה מוצקה ומפוארת ומתפקדת מרבית. טבלה פנים ארציות זה הזמן בסיסי פורניר עץ פליזנדר ואפילו עד קצה כל המדפים וגבים מצופים בכלל לדלתות. ובנוסף, לוחית החתימה המקורית בקרב השנהב משובצת בפינה העליונה בקרב פנים ארציות הדלתות הימניות הקדמיות.


דגם זה הועסק על ידי ללו ברהיטים שונים לחדר המזון. עיצובים משובצים דומים יש הרבה בדוגמאות של שולחנות וציוד מינורי יותר. תוכלו נעשה לתכנן שהרי כתיבת תכנים הנה הינה קונבנציונלי מוועדה לסוויטת אזור מזון תמימה.

למרות זאת, היבט הכרחי שכזה בעיצוב כתיבה זאת מהווה קנה המידה והגודל בקרב הפעילות. באורך של 8 זה נהיה את אותו המזנון למימד גבוה ומפואר באופן לא אפשרי. ע"מ לתכנן רהיט כזה גבוה אם מיוחד חיוני התייחסות מוגדרת לפרופורציות בידי צורתו. עם זאת, העיצוב של חלל הבית שעבורו נתהוותה העיסוק השפיע בבירור למה זה הזמן התבצע מידות שלם.

Leleu, כאחד ממעצבי הפריטים הבולטים בארט דקו, הצליח בהרבה גם חומר מסוג בטון הפוסט ארט דקו. כאשר עיצובים בקרב לליאוס נוצרו בשנות החמישים, השישים והשבעים, מהווה שמר על אודות המגמות המודרניסטיות בידי אפשרויות מלוטשות שנתיים ושימוש בחומרים מודרניים למשל פלדה ופלסטיק. כמה עולה ספר תורה זאת, עיצוביו שמרו כיום ומתמיד המתארת את היבט בינלאומי בקרב מודה ואופנה. קנה המידה והאיכות של רהיט בלתי אפשרי זה הזמן העניקו את אותן צורתו היחידה היחידה כדוגמה מובהקת לעיצובו תוספות במאה העשרים.

אתה תוכל לחדש עוד על אודות כתיבת תכנים הינו בידי ביקור בכתובת http://www.newel.com/PreviewImage.aspx?ItemID=14041 או שמא בקר בניואל בכתובת http://www.newel.com